informacje dla uczestników

Masa wiedzy i atrakcji.

Uczestnik może brać czynny udział we wszystkich warsztatach, atrakcjach, Igrzyskach Kuglarskich oraz Spektaklu Ogniowym, który w tym roku powraca do formy sprzed lat - tematycznego spektaklu/wystąpienia. Oprócz tego będzie miał okazję podziwiać Spektakle Cyrkowe prezentowane podczas Festiwalu przez uznanych artystów cyrkowych. Ponadto dostarczamy miejsce do trenowania przez całą dobę, parafinę do sprzętu ogniowego, pełne zaplecze sanitarne oraz miejsca noclegowe

Informacje dla uczestników

Masa wiedzy i atrakcji

Każdy uczestnik ma zapewnioną możliwość udziału we wszystkich warsztatach, atrakcjach oraz jednym z największych ogniowych spektakli. Ponadto organizatorzy dostarczają miejsce do trenowania przez 24h/dobę, paliwo do kręcenia ogniem, pełne zaplecze sanitarne oraz miejsce noclegowe.

idea

Enklawa – Festiwal Ognia i Kuglarstwa to wyjątkowe wydarzenie kulturowe z 20-letnią tradycją. Fundamentem tego pomysłu była chęć spotkania się z innymi grupami zajmującymi się artystyczną pracą z ogniem. Na początku miało to być luźne spotkanie na zasadzie odwiedzin. Gdy liczba zainteresowanych wzrosła, małe spotkanie przerodziło się w duże jak na polskie realia wydarzenie. Przez lata profil wydarzenia uległ rozszerzeniu z działań ogniowych na ogólno artystyczne.

warsztaty

Warsztaty, które odbywają się w trakcie Festiwalu Enklawa, są wliczone w cenę biletu i otwarte dla wszystkich uczestników. Prowadzone są na różnych poziomach zaawansowania, tak aby każdy mógł nauczyć się czegoś nowego. Niektóre punkty programu odbywają się nawet poza terenem Festiwalu. W tym roku planujemy dla Was:

- Akrobatyka partnerska.
- Wyrzuty poi
- Izolacje hoopami 
- Żonglowanie
- Akrobatyka powietrzna
- Poi
- Kij kontakt
- Plucie ogniem
- Żonglerka

i wiele, wiele innych

Lista jak zawsze pozostaje otwarta. Możecie sami poprowadzić warsztaty, z czego tylko sobie wymarzycie. Zachęcamy do zgłaszania swoich propozycji do organizatorów.

Spektakl Ogniowy

Wszyscy uczestnicy będą mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności podczas m.in. Spektaklu Ogniowego. W tym roku powraca forma sprzed lat, czyli tematyczny spektakl.

Z reguły niezbędne jest posiadanie własnego sprzętu. Nasi uczestnicy często dzielą się swoimi rekwizytami, także nie martwcie się, jeżeli żadnego nie posiadacie, a bardzo chcielibyście wziąć udział w spektaklu. Istnieje również możliwość zakupu sprzętu w wystawionych podczas wydarzenia sklepów.

Zapewniamy parafinę.

atrakcje

Aby umilić czas uczestnikom, staramy się organizować różnego rodzaju zabawy, konkurencje, gry czy turnieje. W ramach odpoczynku wspólnie ślizgaliśmy się po rozlanym oleju, graliśmy w piłkę (też ogniową), rugby czy uczestniczyliśmy w szalonym biegu z przeszkodami. Zawsze odbywają się widowiskowe Igrzyska Kuglarskie. W wolnym czasie organizujemy również wspólne wypady do parku oraz na plażę :)

formalności

Osoby niepełnoletnie obowiązkowo muszą przygotować zezwolenie na uczestnictwo w imprezie podpisane przez prawnego opiekuna.
Wzór pozwolenia: TBA

Rejestracja online: TBA

Wydarzenie fb: TUTAJ

Tablica warsztatowa: TBA

Każdy uczestnik musi wyrazić zgodę na przestrzeganie regulaminu.

Regulamin dostępny: TBA

informacje praktyczne

ELBLĄG - dokładny adres zostanie podany w niedalekiej przyszłości.
20-25 SIERPNIA 2024

W opłacie festiwalowej:
/ wstęp na cały festiwal
/ wstęp na wszystkie warsztaty
/ wydzielona przestrzeń sypialna, dająca możliwość rozłożenia karimat/materaców
/ pełne zaplecze sanitarne (24h/dobę)
/ paliwo (olej parafinowy)
/ duża hala treningowa czynna 24h/dobę

Wszystkie przydatne dla Was linki znajdują się: TUTAJ

Program

 

wtorek:
otwarcie rejestracji 
warsztaty


środa:
warsztaty
oficjalne otwarcie

czwartek:
warsztaty
Igrzyska Kuglarskie
finał Fight Night Combat

 

piątek:
warsztaty
Gala Artystyczna
Open Stage

sobota:
warsztaty
Spektakl Finałowy

niedziela:
warsztaty
zamknięcie festiwalu

XVII

Kontakt:

Wojciech Ziober / 505 627 896
Artur Bałdyga / 722 396 821

//

Katarzyna Smukowska / 506 942 621

E-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Znajdziesz nas na: