Informacje dla widzów

Ogniste atrakcje i widowiska

Wstęp na otwarte wydarzenia organizowane przez Festwal Enklawa jest dla wszystkich żądnych wrażeń miłośników sztuki ognia za darmo!

Informacje dla widzów

Ogniste atrakcje
i widowiska

Wstęp na otwarte wydarzenia organizowane przez Ogólnopolski Festiwal Ognia i Kuglarstwa w Ostródzie jest dla wszystkich żądnych wrażeń miłośników sztuki ognia za darmo!

Program

FireSpace

22 lipca 2022 (piątek)
od godziny 21:00 za budynkiem Starostwa Powiatowego w Ostródzie

Wydarzenie otwarte dla publiczności, gdzie swoje umiejętności będą prezentować uczestnicy tegorocznej edycji Festiwalu Enklawa. W tym roku publiczność czeka zupełnie nowa odsłona, z DJem na żywo.

Gala artystyczna

23 lipca 2022 (sobota)
od godziny 17:00 w hali sportowej w Zespole Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica – ul. Wyszyńskiego 2 (wejście od strony boiska).

Gala artystyczna jest najbardziej uroczystą częścią naszego Festiwalu Enklawa. Galę uświetnią występy artystów specjalizujących się w akrobatyce klasycznej i powietrznej, iluzji, manipulacji przedmiotami, żonglerce klasycznej i kontaktowej i wielu innych dziedzinach kuglarstwa.

XV

Kontakt:

Wojciech Ziober / 505 627 896
Artur Bałdyga / 722 396 821

//

Katarzyna Smukowska / 506 942 621
Szymon Piekarski / 505 829 369

E-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Znajdziesz nas na: